Skip to main content

Wesele w odjechanym swingowym klimacie! Zobaczcie zdjęcia z fantastycznego ślubu Moniki i Łukasza w totalnie odjechanym swingowym klimacie ??

Swing to określenie grupy tańców o podobnym charakterze i wyrazie artystycznym. Na określenie „swing” składa się tak naprawdę kilka tańców (np. Shim Sham, Lindu Hop, Balboa), a kroki w swingu należą do bardzo zróżnicowanych i zależne są od emocji oraz kreatywności tancerzy. Swing to niezwykle żywiołowy taniec. Charakteryzuje się szybką pracą stóp, wymachami i wykopami nóg oraz licznymi obrotami i przejściami.  W zależności od stylu, jest tańcem dość szybkim i skomplikowanym technicznie. Wymaga od partnerów niezwykłej koordynacji i kreatywności jednocześnie. Kroków i figur w swingu jest wiele, ale to od partnerów zależy, co będą one wyrażały i jakie emocje za ich pomocą przedstawią. Swing to również taniec niezwykle radosny, nie sposób przy nim odczuwać złego samopoczucia czy mieć kiepskiego nastroju. Podczas tańca momentalnie poprawia się nasz humor, a jazzowa muzyka dodaje skrzydeł i sprawia wiele radości.

Nasi bohaterowie to bardzo uzdolnieni ludzie. Łukasz jest śpiewakiem operowym, malarzem, fotografem i tancerzem 🙂 Monika to również artystyczna dusza – jest tencerką i stylistką fryzur. Jak się domyślacie podjęcie się sfotografowania ślubu dla tak świadomych klientów jest nie lada wyzwaniem. Ale było to niezwykle ciekawe doświadczenie. Zapraszamy na cudowne wesele w swingowym klimacie!

Suknia: Maciej Domański 
Fryzura: Anna Krupa – stylizacja fryzur
Wizaż: Katarzyna Jankowska Wizaż i Kosmetyka
Za sterami DJ Szanowny – Paweł Walczyk

 Jeśli masz ochotę zobaczyć reportaż ślubny w całkiem innym stylu bezsprzecznie zapraszam do obejrzenia reportażu w stylu glamour!

Nie zwlekaj i dokonaj rezerwacji już teraz.

Leave a Reply