ALBUMY  ŚLUBNE

Zwieńczeniem mojej pracy są unikatowe zdjęcia, dopieszczone w każdym calu. Takiej też potrzebują oprawy. Pięknej, oryginalnej i ciekawej w swojej formie. W życiu kieruję się zasadą, że najważniejsza jest jakość i niebanalność, na nią też stawiam w pracy. Dlatego oferuję Wam możliwość stworzenia unikatowego albumu, w którym zawrę wszystkie najpiękniejsze momenty.  Współdziałam z rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem. To grupa pasjonatów, którzy ręcznie tworzą każdy album, przyprawiając go magią i miłością, w każdym jednym stworzonym przez nich produkcie widać pasję i dbałość o detale. Moje albumy są więc synonimem najwyższej jakości.

Dlaczego? Projekty są w pełni personalizowane, odznaczają się minimalistycznym designem. Oprawy wykonane są z starannie wyselekcjonowanych materiałów bardzo przyjemnych w dotyku. Rozkładówki – co bardzo ważne, ale i praktyczne – otwierają się idealnie na płasko. Zdjęcia drukowane na jedwabistym papierze fotograficznym. Albumy te są unikatowe i pełne uroku.

Kto kiedykolwiek miał w rękach album fotograficzny, wie, jakie to uczucie – mieć przed sobą zdjęcia w namacalnej formie, móc je dotknąć i powąchać. Zdjęcia w tradycyjnej formie są ponadczasowe, zawsze będą zachwycać i ciekawić. Przyciągają swoim klimatem i odrobiną kokieterii spokoju  w świecie pełnym pędu, technologii i braku czasu. Album to też dobry pretekst, by w chwilach zwątpienia i niepokoju wziąć go do ręki i wrócić myślami do dobrych chwil, przypomnieć sobie to, co ważne i najpiękniejsze.

Z ręką na sercu zapewniam – warto!