fotografia ślubna częstochowa, reportaż slubny, ceremonia w kościele

Pełen blasku ślub w stylu Glamour

Pełen blasku ślub w stylu Glamour. Bohaterami dzisiejszej historii są Kamila i Adrian. Przesympatyczni i niezwykle urodziwi ludzie.  W gorące sierpniowe popołudnie, w okolicach Częstochowy miało miejsce ich iście królewskie przyjęcie. Przyjęcie w stylu glamour.

Styl glam jest bardzo popularny. Pełen blasku, elegancji i luksusu. Podstawowymi kolorami łączonymi ze stylem glamour jest oczywiście srebro i złoto, do tego wszelkie dekoracje, które ozdobione są kryształkami lub innymi błyszczącymi elementami. Świetnie sprawdzą się złote podkładki pod świeczki lub złote podkładki pod nakrycia na stołach. Jeśli jednak zależy wam na dodaniu jakiejś dodatkowej barwy, wszelkie królewskie odcienie będą strzałem w dziesiątkę. Stawiajcie zatem na purpurę, ciemną zieleń, fiolet oraz granat. Oczywiście glamour to nie tylko dodatki i dekoracje. Liczy się również jakość wykonania.

Glamour to również odpowiednie oświetlenie i kwiaty. W tym wypadku z pewnością sprawdzi się klasyka, czyli róże w połączeniu z zieloną roślinnością lub piwoniami. W przypadku oświetlenia warto postawić na wystawne świeczniki i smukłe, wysokie świece kojarzące się z barokowym klimatem. O podobne dekoracje warto również zadbać w kościele. Dzięki temu wszystkie elementy będą ze sobą spójne.

Kamila przygotowała dwie piękne suknie, które zaprojektowała Viola Piekut. Adrian postawił na klasyczny czarny garnitur od Pierre Cardin. Prawda, że oboje wygladali jak milion dolarów? O rewelacyjną zabawę na parkiecie zadbali Dj. Gatsby oraz zespół After Six.  Miejsce przyjęcia to Sala Diamentowa we Wręczycy Wielkiej k. Częstochowy. Niech ten reportaż będzie dla Was inspiracją. Zapraszamy na pełen blasku ślub w stylu glamour!

 

 Jeśli masz ochotę zobaczyć reportaż ślubny w całkiem innym stylu zapraszam do obejrzenia swingowego wesela!

Nie zwlekaj i dokonaj rezerwacji już teraz.