Cześć! fajnie, że jesteś.

Fotograf ślubny Kraków

NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Cześć,
mam na imię Mariusz i jestem fotografem ślubnym pracującym w Krakowie. Bardzo mi miło, że zajrzeliście do mnie. Jeśli bliska jest Wam chęć otaczania się pięknymi wspomnieniami to dobrze trafiliście. Fotografuję śluby od 12 lat i wciąż sprawia mi to dużą przyjemność. Poprzez zdjęcia opowiadam historie, dzielę się najważniejszymi momentami, zaczarowuję rzeczywistość. Pragnę oddać ducha chwili i prawdziwe uczucia. Skupiam się na tym, co ważne – na bliskości i autentyczności relacji. Ich szukam, je pokazuję. Bez wątpienia, robię coś ważnego zarówno dla Was jak i dla samego siebie. Fotograf ślubny Kraków.

Kim jestem?
Staram cieszyć się małymi rzeczami. Łapię chwile i wierzę, że mądrą pracą i zaangażowaniem można w życiu osiągnąć wiele. Mieszkam blisko Katowic (śląskie) z żoną Moniką i nie taką małą już Mają. Lubię wycieczki rowerowe, kawę z małej palarni oraz dobre seriale kryminalne.

Co mogę dla Was zrobić?
Jako fotograf ślubny fotografuję najpiękniejsze śluby, pełne cudownych ludzi, emocji i detali. Jak również sesje ślubne, narzeczeńskie i rodzinne. Uwielbiam wykonywać je wsród natury. Pełne czułości i uśmiechu podczas zachodu słońca. Uwieczniam najważniejsze momenty w Waszym życiu po to, byście mogli wracać do nich w przyszłości. Wspominać, cieszyć się, być wdzięcznymi. Wierzę w to, że miłość zawsze zwycięży.

Reportaż ślubny Kraków

Reportaż ślubny to rodzaj fotografii dokumentalnej, który bez wątpienia rejestruje autentyczne i spontaniczne momenty podczas ceremonii ślubnej oraz uroczystości weselnej. Fotograf stara się uchwycić emocje, szczegóły i ważne chwile, tworząc narrację z tego wyjątkowego dnia. Reportaż ślubny zazwyczaj obejmuje zarówno przygotowania pary młodej, first look, ceremonię ślubną, sesję zdjęciową, jak i momenty zabawy na przyjęciu weselnym. Osobiście dbam o to, aby zdjęcia były najbardziej naturalne jak to jest możliwe.

Dokładam również wszelkich starań, aby stworzyć bardzą miła atmosferę w tym dniu. Moim zdaniem dobra komunikacja i fajna atmosfera bardzo pozytwnie wpływa na efekt końcowy na którym nam tak zależy. Dzień ślubu to bez wątpienia jeden z najważniejszych dni w życiu człowieka, warto zadbać o zdjęcia do których będziecie wracać z przyjemnością.

Fotograf ślubny Kraków

Sesja ślubna Kraków

Celem sesji ślubnej jest uwiecznienie dodatkowych chwil poza ceremonią ślubną oraz stworzenie galerii fotografii, które uzupełnią album ślubny. Sesje te pozwalają parze na bardziej intymne i spokojne ujęcia, a także na wykorzystanie różnych miejsc i scenariuszy, na które może nie być czasu podczas samej uroczystości ślubnej. Uwielbiam sesje ślubne i z przyjemnością je wykonuję.

Fotograf ślubny Kraków

fotograf ślubny Kraków – Mariusz Wawoczny

Planujesz swój wyjątkowy dzień i szukasz fotografa ślubnego, który zatrzyma dla Ciebie te wszystkie wspaniałe chwile i emocje? Osobę doświadczoną i wrażliwą na piękno tego dnia? Jeśli tak to dobrze trafiłaś. Jestem doświadczonym fotografem ślubnym, który bez wątpienia pracuje z ogromną pasją. Cały czas rozwijam swoje umiejętności. Regularnie uczestniczę w warsztatach i konferencjach dla fotografów ślubnych. Moją ofertę kieruję przede wszystkim do wymagających i świadomych Par, ponieważ w dniu ślubu nie ma miejsca na przypadki. Liczy się skuteczność oraz dobra komunikacja. Zaufaj profesjonaliście.

fotograf ślubny kraków

Fotograf ślubny Kraków – czy pracuję tylko w małopolsce?

Fotografią ślubną zajmuję się przede wszystkim na Śląsku i w Małopolsce. Bezsprzecznie bardzo często fotografuję w takich miastach jak Katowice, Częstochowa, Bielsko Biała, Gliwice, Rybnik, Racibórz, Jastrzębie Zdrój, Szczyrk, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Sosnowiec, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Tychy. Jak również Kraków, Wieliczka, Myślenice, Bochnia, Gdów, Dobczyce, Brzesko, Skawina, Wadowice. Zobacz nowości na INSTA!


NAJNOWSZE HISTORIE