Parę słów o sobie

Cześć, mam na imię Mariusz i jestem fotografem ślubnym z Katowic. Bardzo mi miło, że zajrzeliście do mnie. Jeśli bliska jest Wam chęć otaczania się pięknymi wspomnieniami to dobrze trafiliście. Fotografuję śluby od 12 lat i wciąż sprawia mi to dużą przyjemność. Poprzez zdjęcia opowiadam historie, dzielę się najważniejszymi momentami, zaczarowuję rzeczywistość. Pragnę oddać ducha chwili i prawdziwe uczucia. Skupiam się na tym, co ważne – na bliskości i autentyczności relacji. Ich szukam, je pokazuję. Bez wątpienia, robię coś ważnego zarówno dla Was jak i dla samego siebie. 

Kim jestem?

Staram cieszyć się małymi rzeczami. Łapię chwile i wierzę, że mądrą pracą i zaangażowaniem można w życiu osiągnąć wiele. Mieszkam blisko Katowic (śląskie) z żoną Moniką i małą Mają. Lubię wycieczki rowerowe, kawę z małej palarni oraz dobre seriale kryminalne.

Co mogę dla Was zrobić?

Jako fotograf ślubny fotografuję najpiękniejsze śluby, pełne cudownych ludzi, emocji i detali. Jak również sesje ślubne, narzeczeńskie i rodzinne. Uwielbiam wykonywać je wsród natury. Pełne czułości i uśmiechu podczas zachodu słońca. Uwieczniam najważniejsze momenty w Waszym życiu po to, byście mogli wracać do nich w przyszłości. Wspominać, cieszyć się, być wdzięcznymi. Wierzę w to, że miłość zawsze zwycięży.

o sobie