Skip to main content

Sesja narzeczeńska w stylu boho! Na miesiąc przed ślubem Kasia i Mati postanowili zrobić sobie pamiątke jeszcze jako narzeczeni. Postawili na wygodne i lekkie stroje nawiązujące do stylu boho. Nie mogłem zabrać ich nigdzie indziej jak z dala od zgiełku a blisko natury. Pogoda była fantastyczna a wiart dodał uroku pięknie rozwiewając włosy Kasi. Zależało mi na tym, aby pokazać odrobinę bliskości, czułości i mam wrażenie, że mi się to udało.

Sesja narzeczeńska ma wiele zalet. Para zapoznaje się z fotografem i już wie czego spodziewać się podczas ślubu. Narzeczeni otrzymują pamiątkę całkiem w innym stylu, ubrani są w stroje mniej formalne co nadaje naturalności. Zdjecia, które otrzymają jeszcze przed ślubem mogą wykorzystać do zaproszeń, winietek lub w inny sposób. Zdarzało się również i było nam bardzo miło z tego powodu, że wybrane zdjęcie z sesji narzeczeńskiej wyświetlne było na rzutniku w kościele podczas ceremoni.

Ślub to doskonała okazja, aby się fotografować lecz nie jedyna. Zdjęcia pełne miłości, bliskości i naturalności mogą powstać również bez wiekszej okazji a być wspaniałym wstępem do czegoś wyjątkowego.

Sesja narzeczeńska w stylu boho!

NAPISZ DO NAS

Leave a Reply