Sesja narzeczeńska na łódce

Sesja narzeczeńska na łódce. Wszechobecna zieleń, delikatne światło wpadające zza drzew, dużo wody a w tle pałac. Taką scenerię mieliśmy podczas sesji narzeczeńskiej z Dominika i Arturem. Było cudownie!
Sesja na łódce podczas zachodu słońca to piękne urozmaicenie tradycyjnej sesji wykonywanej na lądzie. Park w Pszczynie jest piękny! Musiałem nie tylko pracować z parą i zadbać o super świato ale w tym samym czasie opanować moją łódkę, dałem radę? Oglądajcie!

Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce Sesja narzeczeńska na łódce

Jeśli spodobała Ci się ta sesja narzeczeńska, nie krępuj się napisz do mnie. Wspólnie zróbmy coś pięknego!

TUTAJ