Skip to main content

DJ na wesele Śląsk

Oprawa muzyczna oraz odpowiednie prowadzenie imprezy od strony konferansjerskiej stanowi jeden z najważniejszych elementów wesela. DJ/Wodzirej to osoba odpowiedzialna za dobrą zabawę i wspaniałą integrację gości. Wszystko po to, aby zapewnić uczestnikom niezapomniane chwile. To także osoba, która powinna pełnić rolę inspicjenta. Osoby, która ma na uwadze scenariusz wesela oraz preferencje Pary Młodej. Jest swego rodzaju kierownikiem imprezy. DJ na wesele Śląsk.

Jak się domyślacie znalezienie odpowiedniego DJa dysponującego tyloma cecham nie jest łatwe. Dlatego bazując na swoim doświadczeniu i spotkaniach w wieloma usługodawcami, tworzę dla Ciebie ten poradnik. Mam nadzieję, że będzie pomocny. Na końcu otrzymasz listę DJów, których z czystym sumieniem mogę polecić. Cechujących się nienaganną prezencją, bardzo dobrą komunikatywnością oraz zapalających innych, całym sobą do zabawy.

Jak się domyślasz praca DJa rzutuje na pracę innych usługowawców jak również na prawidłowy przebieg całej imprezy. Ma ogromny wpływ na efekt zdjęciowy, dlatego ten aspekt nie jest dla mnie obojętny!  

dj na wesele slask, dj katowice, dj jastrzębie

Ile kosztuje DJ / Wodzirej na wesele na śląsku w 2023 roku?

Z moich obserwacji wynika, że koszt profesjonalnego DJa na wesele na śląsku zaczyna się od 3000 zł. W takim budżecie możecie otrzymać usługę na średnim poziomie z przyzwoitym zapleczem technicznym.
Jeśli szukacie kogoś na bardzo wysokim poziomie trzeba, będzie zapłacić w granicach 4500-6000 zł. DJe Ci będą dysponować świetnym zaplaczem technicznym takim jak sprzęt grający czy oświetleniowy.
Najbardziej popularni Dje, kosztować będą powyżej 6000zł, ich marka z pewnością będzie wyróżniać się na rynku.

dj wodzirej na wesele śląsk

Jak znaleźć dobrego DJ na wesele?

Najbardziej popularną i bezpieczną formą poszukiwania DJa na wesele będą polecenia od znajomych, którzy mieli okazję bawić się z konkretnym Djem. Pamiętaj jednak o tym, że każdy usługodawca ma trochę inny styl jakim się posługuje. Warto zapytać znajomych o szczegóły tego co zaproponował DJ i zestawić to ze swoimi oczekiwaniami. Media społecznościowe również są świetnym sposobem na poszukiwanie DJ na swoje wesele. Kolejnym sprawdzonym sposobem będą polecenia od innych usługodawców, takich jak fotograf ślubny. DJ na wesele Śląsk.

cube art dj na weselesaskl

Z jakim wyprzedzeniem dokonać rezerwacji u DJ na wesele na śląsku?

Najbardziej rozchwytywani DJe mają zajęty kalendarz nawet na 2 lata do przodu. Jeśli chcesz unikąć rozczarowania zajętym terminem, dokonaj rezerwacji z odpowienim wyprzedzeniem. DJe najbardziej zapracowani są od czerwca do września. Jeśli data Twojego ślubu znajduje się poza ścisłym sezonem ślubnym to jest duża szansa, że dokonasz rezerwacji z mniejszym wyprzedzeniem.

dj na wesele śląsk, main audio,

Na co warto zwrócić uwagę?

Oświetlenie wychodzące ze stanowiska DJa jest istotnym elementem, który będzie wpływał na efekt wizualny na sali weselnej. Warto zwrócić na ten aspekt uwagę jeśli zależy Ci na spójności.
Taniec w chmurach. Ciężki dym. Pięknie uatrakcyjni Twój pierwszy taniec.
Zabawy integracyjne, animacje weselne. Bez skrępowania zachęcają do zabawy w większej grupie gości. Są świetne!
Repertuar muzyczy. Warto zapytać w jakim gatunku Wasz Dj czuje się najlepiej i zestawić to ze swoimi oczekiwaniami.
Dodatkowe atrakcje. Saksofon, wokalistka, tancerka.

Czego nie warto robić?

Warto potraktować Dja jako specjalistę w swojej dziedzinie i niewątpliwie obdarzyć go zaufaniem. Docenić jego zmysł i doświadczenie. Dowiedzieć się jaki pomysł na ten dzień ma wybrany przez Was DJ. Nie warto jednak traktować DJa jak pustą kartkę, którą zapiszecie zgodnie z reguła „Zagrasz tak jak Ci zapiszemy” – to się z pewnością nie sprawdzi.

wodzirej na wesele

DJe, których Wam polecam – Moje TOP 11 DJ na wesele śląsk!
(kolejność przypadkowa)

DJ Szanowny – Paweł Walczyk
„A czego możesz spodziewać się po mnie? Tego samego co zawsze. Dużo DOBREJ muzyki miksuję. Dużo gadam, bo bardzo to lubię i dużo się uśmiecham”

CUBE – ART
Wesele „uszyte na miarę”.  Dobre relacje z Parą oraz brak schematów! Prezenter + DJ. Oficjalny spiker Reprezentacji Polskiej w piłce nożnej!

DJ Artur Mazurek
Dynamicznie, stylowo, z klasą. 

MAIN AUDIO
 Szaleni i wyluzowani. Przełamują standardy. Współtworzą epickie wesela.

Bobas & Sasha
Wedding VIP Party – prezenter, vocal, drums, sax!

DJ Willy
Radość, zaangażowanie, pasja.

DJ Matyjas
Taneczne show, integracja, uśmiech.

SKIP ART
Niesamowity Duet – muzyka, zabawa, wysoka kultura.

DJ Mateusz Idzik
Rozrywkowe wesele, dobra zabawa.

EVENTO – Szymon Jamroz
Dobry klimat, charyzma i elestyczmość.

DJ Wodzirej Piotrek Jędrych
Nowoczesne wesele z tradycyjnymi elementami. Taneczne animacje ze smakiem.

dj wodzirej kraków dj małopolska

Podsumowanie

DJ na weselu jest kluczowym elementem składającym się na sukces całej imprezy. Dba o prawidłowy przepływ informacji. Stara się, aby każdy zaproposzny gość weselny czuł się dobrze. Pilnuje, aby wszystkie zaplanowane wydarzenia odbyły się zgodnie ze scenariuszem. Odpowiedni dobór muzyki, umiejętność animowania i rozkręcania zabawy, a także współpraca z fotografem i innymi usługodawcami, to tylko niektóre z wielu powodów, dla których wybór dobrego DJa jest tak istotny.

dj na wesele katowice

Tagi: dj na wesele katowice, Dj na wesele kraków, jaka cena dj na wesele, dj na wesele koszt.

Kończąc jeśli szukasz fotografa na swój ślub to bezzwłocznie napisz do mnie! Oczywiście chętnie polecę Ci innych, sprawdzonych usługodawców. W rezultacie stworzymy wspólnie coś niezapomianego!

KLIK

dj na wesele śląsk

Leave a Reply