Willa Słoneczna – idealne miejsce na wesele w plenerze

Wesele w Willi Słonecznej w Dębowcu

Przepiękny obiekt usytuowany w spokojnej okolicy, zlokalizowany pośród pól, łąk i stawów. Willa Słoneczna to nowoczesne budownictwo połączone z klimatycznym wystrojem wnętrz, rozległym terenem zielonym oraz sielskimi widokami. Rozkład sal pozwala na zorganizowanie wesela zarówno kameralnego jaki i dużego na 200 osób. To idealne miejsce na ceremonię zaślubin w plenerze. Wesele w Willi Słonecznej w Dębowcu – zapraszam!

Ceremonia humanistyczna: Glamour Wedding Event, Muzyka: Dj. Szanowny, Dekoracje: Zorza Studio, Para: Dominika i Dawid

Lokalizacja Willi Słonecznej

Willa zlokalizowana jest niedaleko Skoczowa w województwie śląskim. Rozlewiska, rzepakowe pola, majaczące na horyzoncie wzgórza i przestrzeń, która pozwala głębiej oddychać. A warto to tutaj robić także dlatego, że naturalnym bogactwem Dębowca są zalegające na głębokości ponad 500 m pod ziemią wyjątkowo bogate złoża solankowe. Warto wiedzieć, że przebywanie w najbliższej strefie solanek umożliwia naturalną inhalację górnych dróg oddechowych, podobną, a nawet lepszą od tej przeprowadzonej w strefie nadmorskiej! Solanki są biologicznie czyste i zawierają wielokrotnie większą mineralizację (np. jodu w 1 litrze jest prawie 20 razy więcej niż w Bałtyku). Kolejna rzecz, która tutaj zachwyca to dęby – w końcu nazwa zobowiązuje!

Fauna i flora

W dolinie rzeki Knajki miłośnicy flory mogą cieszyć oczy wspaniałymi pomnikami przyrody. Najcenniejsze z nich to 6 dębów szypułkowych liczących po 300 lat, których obwody sięgają od 345 do 470 cm. Nie brakuje tutaj również wyjątkowych okazów fauny, znajduje się tu bowiem rezerwat ptactwa wodno-błotnego. W czasie wędrówek po okolicy można zobaczyć rzadkie ptaki. Występują tu ślepowrony, rybitwy rzeczne i białowąse, bączki, bieliki, czaple, dzięcioły czarne i żurawie.

wesele willa słoneczna w dębowcu

Co to jest ślub humanistyczny?

Ślub humanistyczny to symboliczna ceremonia zaślubin, która w świetle polskiego prawa, nie pociąga za sobą skutków prawnych. Za to jest niezwykle osobistą i spersonalizowaną uroczystością, w czasie której Wy i Wasi bliscy przeżyjecie zaślubiny w wyjątkowy sposób. Ceremonia humanistyczna jest ograniczona jedynie wyobraźnią. Ślub humanistyczny to inaczej ślub personalizowany bo każdy element uroczystości, taki jak: miejsce, godzina, elementy składowe ceremonii i jej formuła – jest dokładnie taki o jakim marzycie. Warto wspomnieć, że ceremonię humanistyczną czy symboliczną można połączyć z ceremonią Urzędu Stanu Cywilnego. Właśnie taką opcję wybrali Dominika i Dawid.

Dla kogo jest ślub humanistyczny?

Dla wszystkich, którzy marzą o ceremonii zaślubin odwołującej się do emocji zamiast do praw i obowiązków małżeńskich. Również dla osób chcących pokreślić wagę wydarzenia jakim jest ślub. Przeżyć to niezwykłe wydarzenie wspólnie z bliskimi. Ceremonie symboliczne wydobywają piękno chwili, w której kochający się i szanujący ludzie. Decydują się na wspólne życie, z jednej strony – na połączenie dwóch odrębnych do tej pory światów ale z drugiej strony – na dzieleniu wspólnego świata.

Ile kosztuje ślub humanistyczny?

Każda ceremonia wyceniana jest indywidualnie jednak ceny zaczynają się od 2000 zł. O szczególy zapytaj u źródła, ja serdecznie polecam firmę Glamour Wedding Event.

Ślub kościelny czy cywilny? Wesele w Willi Słonecznej

W ostatnich latach coraz więcej Par stawia na ceremonie cywilne. Zaletą takich ślubów jest dowolna lokalizacja i zawarcie ślubu na własnych warunkach. Możliwość odczytania sobie własnych przysięg, dobór motywu muzycznego. Pewną niewiadomą w przypadku ceremonii plenerowych jest pogoda.

Fotograf ślubny – Wesele w Willi Słonecznej w Dębowcu

Jestem totalnie zakochany w tym miejscu. Uwielbiam śluby w pięknych miejscach z dala od zgiełku a Willa Słoneczna w Dębowcu bez wątpienia takim miejscem jest. Chętnie wykonam tam kolejny reportaż ślubny bo to czysta przyjemność. Jeśli masz ochotę zobaczyć moje najnowsze realizacje proszę odwiedź mojego instagrama, a jeśli chcwesz zobaczyć inne śluby w plenerze w moim wykonaniu serdecznie zapraszam tutaj.