sesja ślubna rusinowa polana, fotograf ślubny kraków

Sesja ślubna w górach: Rusinowa Polana

Sesja ślubna boho Rusinowa Polana

Rusinowa Polana w Tatrach Wysokich to magiczne miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić podczas wypoczynku w Zakopanem. Rusinowa Polana znajduje się między Gęsią Szyją a Gołym Wierchem, na grzbiecie łączącym Tatry z Pogórzem Bukowińskim. Jest to miejsce bez wątpienia wyjątkowe, które jest naturalnym wyborem na sesję ślubną w Tatrach. Jeśli lubisz góry, piękną przyrodę i chcesz doświadczyć spokoju, to może być świetna opcja. Pamiętaj jednak o przygotowaniach, aby bezpiecznie cieszyć się taką sesją. Sesja ślubna Rusinowa Polana.

Rusinowa Polana – dojazd i parking

Rusinowa Polana jest chętnie wybierana na zdjęcia, ponieważ oferuje kapitalne widoki. Można bardzo łatwo i szybko do niej trafić. Trasa samochodem z Krakowa zajmuje 2 godziny. Dojeżdzamy do parkingu na Wierch Poroniec obierając z Zakopanego kierunek na Morskie Oko. Parking Wierch Poroniec znajaduje się 3 km przed Łysą Polaną (która jest początkiem trasy na Morskie Oko). Długość szlaku to 3,2 km co oznacza 45-60 minut marszu.

Wybór odpowiedniej pory dnia na sesję ślubną

Jeśli chcesz uniknąć tłumów turystów polecam wybrać Ci termin po lub przed sezonem. Jeśli nie masz wyboru to dobrą opcją będzie zorganizowanie sesji podczas wschodu słońca. Ta pora wymaga pewnych poświeceń, ale z pewnością nie spotkasz tłumów na miejscu. Co ułatwi Ci wykonanie sesję. My wraz z Karoliną i Michałem wybraliśmy właśnie wschód słońca i było przepieknie. Kolejną świetną porą na sesję ślubną na Rusinowej Polanie jest zachód słońca.

Plener ślubny w górach: Sesja ślubna Rusinowa Polana

Sesja ślubna Rusinowa Polana
Sesja ślubna Rusinowa Polana

Sesja ślubna w innym dniu czy warto?

Sesja ślubna to okazja, aby mieć piękne i niepowtarzalne zdjęcia. To niewątpliwie pamiątka, którą będzie można pokazywać swoim dzieciom i wnukom. Zdjęcia te będą przypominały o szczególnych chwilach w naszym życiu i zdobiły nasz album lub ścianę. Sesja plenerowa to również sposób na spędzenie czasu z partnerem w romantycznej i wyjątkowej atmosferze. To chwila, kiedy para młoda może się odprężyć i cieszyć się sobą, bez presji czasu i obowiązków związanych z organizacją ślubu. Zapraszam Cię serdecznie na mojego Instagrama. Zobacz również moje inne sesje ślubne tutaj.