Skip to main content

Biała Róża Szczyrk – Madzia i Mateusz. Szczyrk to w ostatnim czasie bez wątpienia bardzo popularny kierunek ślubny. Szczególnie dla Par zamieszkujących województwo śląskie. Nie dziwni nas to. Bezsprzecznie wesele w górach brzmi bardzo atrakcyjnie zarówno dla gości, którzy przybywają z różnych części polski jak i dla samej Pary Młodej. Spokój i malowniczy krajobraz gór jest tym co przyciąga jak magnes. Oczywiście w Szczyrku i okolicach możemy znaleźć kilka świetnych restauracji.  Możecie wyprawić swój ślub marzeń, a jest w czym wybierać. Niektóre z nich oferują nawet ślub w plenerze co stwarza wiele możliwości a zdjęcia z ceremonii na tle gór to piękna pamiątka.

Jeśli rozważacie ślub w górach to na pewno natkneliście się na takie miejsca jak Hotel Aplin, Sale Weselne Romeo i Julia oraz Venecia i Verona, .Sala Weselna Biała Róża, Hotel Złoty Groń, Hotel Golden Tulip Magnus, Dworek Góralski, Pod Kasztanami, . Gościniec Szumny, Gościnie Nałęże, Dwór Kukuczka. Każde z tych miejsc ma trochę inny charakter więc z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Jakiś czas temu mieliśmy przyjemność fotografować ślub Madzi i Mateusza. Było pięknie. Zobaczcie sami! Wesele w Szczyrku – Madzia i Mateusz.

Restauracja: Biała Róża w Szczyrku
Suknia: Fulara Zywczyk
Kwiaty: Made with Love
MUA: Sipajło Make Up
Kościoł: Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski

Biała Róża Szczyrk – Madzia i Mateusz

KONTAKT

Leave a Reply