fbpx
MENU

OPINIE

Madzia i Mateusz

"Nie mogliśmy lepiej trafić! Zrezygnowaliśmy z filmu, więc mieliśmy duże wymagania wobec fotografa. Mariusz z Moniką spełnili je wszystkie z naddatkiem! Zdjęcia przepiękne! Wszyscy oglądający zachwyceni! Jeszcze raz bardzo dziękujemy!"

Ola i Mariusz

"Mariusz jest fotografem, godnym polecenia nawet najbardziej wymagającej parze młodej. Pierwsze spotkanie, pierwszy kontakt i od razu wiedzieliśmy, że już nie musimy dalej szukać. Zdjęcia przez niego wykonane dokumentują nie tylko sam przebieg wesela, jak również emocje, które towarzyszyły w tym wyjątkowym dniu nam oraz naszym gościom. Dobór miejsca jak i wykonane przez Mariusza zdjęcia w trakcie sesji ślubnej wręcz zapierają dech w piersi ujawniając pełen profesjonalizm. Cudowne ujęcia plenerowe przedstawiające uczucie, które
jest między nami wśród przepięknej przyrody to pamiątka, która pozostanie z nami na zawsze."

Basia + Łukasz

"Bardzo cieszymy się, że to właśnie Mariusz uwiecznił piękne chwile podczas naszego ślubu i wesela! Dziękujemy za uchwycenie niesamowitych momentów i cudownych emocji, świetne oko!!! Polecamy każdemu."

Justyna i Michał

"Nie trzeba być fachowcem w dziedzinie fotografii, żeby gołym okiem dostrzec, że zdjęcia Moniki i Mariusza to efekt połączenia totalnego profesjonalizmu z absolutnym wyczuciem chwili i umiejętnościami uchwycenia żywych emocji, momentów wzruszenia oraz radości towarzyszącym Młodej Parze oraz Gościom Weselnym w tym wyjątkowym dniu.
Oprócz ciekawych kadrów, wzruszających ujęć i absolutnie ujmującej estetyki Moniki i Mariusza, warto też docenić jakość oferowanych przez Nich produktów (m.in. odbitek, albumów, fotoobrazów - mamy wszystko :) ) które niewątpliwie stanowia najpiękniejszą pamiatkę na resztę życia. Z ręką na sercu przyznaję, że efekt końcowy pracy Moniki i Mariusza przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze były absolutnie wyjątkowe. Gdybym miała jednym słowem podsumować pracę Moniki i Mariusza, napisałabym: MAJSTERSZTYK. Polecam każdemu! "

Ramona + Grzegorz

"Dzięki Mariuszowi i Monice mamy przepiękny reportaż ślubny, pełen fantastycznie uchwyconych emocji, momentów, ciepłych barw oraz tej niepowtarzalnej magi którą Mariusz potrafi zamknąć i jednocześnie wydobyć w każdym kadrze, na czym, nie ukrywając - najbardziej nam z mężem zależało. Cenimy sobie również to, że potrafili stworzyć dobra atmosferę, dzięki czemu nie stresowaliśmy się dodatkowo a M&M byli praktycznie niezauważalni dla nas podczas wesela. Po prostu - pełen profesjonalizm. Polecamy z całego serca!"

Natalia + Łukasz

"Co prawda nasze zdjęcia nie były ślubne, ale nie zmienia to w żadnym calu tego z jakim profesjonalizmem i zaangażowaniem Mariusz pracuje. Wzruszenie i efekt wow gwarantowany. Cudowna pamiątka na całe życie, w dodatku z bardzo szybką realizacją. A w tym wszystkim najlepsze jest to, że na samej sesji po prostu wspaniale się bawiliśmy. Dziękujemy"

Agnieszka + Łukasz

"Gorąco polecam! :) Świetna atmosfera, cudowni, sympatyczni ludzie i najważniejsze - piękne zdjęcia."

Marianne + Marco

"Serdecznie polecamy Mariusza i Monikę! Wspaniała współpraca, super atmosfera a zdjęcia są naprawdę piękne. Jesteśmy tacy szczęśliwi i wdzięczni że taka pamiątka z naszego ślubu zostanie nam do końca życia."

Karolina + Oskar

"Świetni ludzie, świetne podejście do pracy, świetne efekty! Warto oddać ślub w Ich ręce. Pracują dyskretnie, dostosowują się do każdej sytuacji, dbają o zarówno o ogół jak i szczegóły. Zdjęcia są fantastyczne, potrafią wyciągnąć z każdego miejsca i każdej sytuacji 100%, czy słońce czy deszcz, efekt jest niepowtarzalny! Dziękujemy Wam za to, że mogliśmy przeżyć ten dzień z Wami, a pamiątkę dzięki Wam mamy na lata! Polecamy wszystkim, którzy się zastanawiają, bo warto!"

Roma + Bartek

"Z ręką na sercu możemy polecić Mariusza wszystkim parom, które szukają fotografa na swój ślub! Zarówno my jak i goście są zachwyceni profesjonalizmem i "niewidzialnością" Mariusza podczas ślubu i wesela oraz efektem końcowym. Zdjęcia oddają tyle samo emocji ile towarzyszyło nam podczas tego dnia. Jestem pewna, że kiedy będziemy mieli już po 80 lat i zapomnimy jaka była atmosfera na naszym weselu, to zdjęcia na pewno nam przypomną jak wtedy się czuliśmy i bawiliśmy :) Jeszcze raz pięknie dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę z najwspanialszego dnia naszego życia!"

Karolina i Daniel

"Jeśli mamy mówić o estetyce pracy, wysokiej kulturze osobistej i 'efektów roboty' w wyjątkowo krótkim czasie z konsekwencją na "wow" to tylko Monika i Mariusz Wawoczny! Autentycznie, polecam. 6 + <3"

NAJNOWSZE OPINIE

ZAMKNIJ